ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ – це юридична послуга від Юридичної Компанії «ЮСП», яка включає в себе процес підготовки пакету корпоративних документів для припинення діяльності юридичної особи з подальшою реєстрацією його у державного реєстратора.

Існує два види ліквідації компанії:

– Експрес-ліквідація, яка передбачає ліквідацію компанії за один-три дні і передбачає продаж прав компанії.

– Повна ліквідація, яка займає більше шести місяців і включає подачу документів державному реєстратору для припинення діяльності компанії, проходження податкової перевірки зі сплатою штрафів, а також подачу документів до Муніципального архіву.

Кожен з цих способів має свої переваги. Найменш  популярним способом ліквідації на сьогодні є процедура повної ліквідації, а найбільш популярним – процедура експрес- ліквідації..

Продаж прав компанії фізичним особам для ліквідації ТОВ є найбільш надійним і, відповідно, найшвидшим способом ліквідації ТОВ.

 Адже повна ліквідація ТОВ і проведення податкової перевірки займає дуже багато часу.

Він дозволяє зустрітися з покупцем безпосередньо, а не через агента, і вимагає мінімальної паперової тяганини. Коли не маєте часу і не  бажаєте чекати поки пройде весь  процесс звичайної ліквідації. 

Експрес-ліквідація ТОВ відбувається через продаж частки в статутному капіталі ТОВ за договором купівлі-продажу. 

Існує трирічний строк позовної давності. Податкові органи про це добре знають і розуміють, що компанії можуть бути оштрафовані за період до трьох років. 

Будь-які помилки, зроблені за межами цього трирічного періоду, не беруться до уваги. Так само податкові органи розуміють, що компетентного бухгалтера не наймають на початку розвитку компанії, а якщо такий є, то не наймають взагалі. 

У багатьох випадках бухгалтерський облік намагатиметься вести один із засновників або керівників компанії, а вам доведеться вирішувати для себе, чи варто ліквідувати ТОВ, чи отримати компенсацію за минулі помилки.

В більшості випадків  власники не хочуть ризикувати, оскільки не мають гарантії, що бухгалтери все зробили правильно, важливі документи пропали, вони явно помилилися, і в результаті компанія була оштрафована.

ЕКСПРЕС-ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ, може бути здійснена до початку податкової перевірки.

Уявіть, що ви отримали лист-повідомлення від податкової про проведення внутрішньої або виїзної перевірки, але ви не хочете цього робити, оскільки вважаєте, що податкова все одно щось знайде в бухгалтерських документах. 

У такому випадку доцільно добровільно ліквідувати ТОВ шляхом продажу прав на компанію, передавши всі документи новому власнику за актом приймання-передачі. 

ВАРТІСТЬ ТА СТРОКИ

«ЕКСПРЕС-ЛІКВІДАЦІЇ ТОВ» 

«ЕКСПРЕС-ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ»

 БЕЗ БОРГІВ І СУДІВ.

ВАРТІСТЬ від 10 000 грн. Строк – 3 робочих дні.

«ЕКСПРЕС-ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ» 

З НАЯВНИМИ БОРГАМИ та ВСТУПИВШИМИ В СИЛУ СУДОВИМИ РІШЕННЯМИ.

ВАРТІСТЬ від 15 000 грн. Строк – 3 робочих дні.

Scroll to Top